STUDENTI ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL

Jazykové lekce plné moderních pomůcek, interaktivních učebnic, sestavené tak, aby studenty bavily a zohledňovala se témata, o které se zajímají a dále se v nich chtějí rozvíjet. 

Individuálně nebo v menších skupinkách, od upevnění základů až po přípravu na získání jazykových certifikátů.

C

ZÁBAVNÁ A PESTRÁ FORMA VÝUKY

moderní pomůcky a témata které studenty zajímají

C

INDIVIDUÁLNĚ NEBO VE SKUPINĚ

jednotlivě nebo ve skupince od 2 do 4 studentů

C

OSOBNĚ NEBO ONLINE

osobní setkávání u nás
v jazykovce nebo odkudkoliv online

C

6 SVĚTOVÝCH JAZYKŮ

angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, italština


Nejprve se studenty projdeme učivo ze školní výuky. Vrátíme se zpět k základům a případně dovysvětlíme nesrovnalosti a doplníme mezery. Následně rozvíjíme jazykové schopnosti studentů více do hloubky. Rozšiřujeme slovní zásobu, soustředíme se na schopnost plynule konverzovat, učíme studenty porozumět významu u složitějších textů a připravujeme je na různé úrovně jazykových zkoušek (jazykové certifikáty Cambridge)

Lekce mohou být zcela individuální a přizpůsobené konkrétním požadavkům. Nabízíme
i konverzace s rodilým mluvčím. 

Ideální forma výuky pro studenty základních a středních škol je ve dvojici nebo trojici. Studenti se v různých cvičeních skvěle doplňují a navzájem motivují. Je však důležité, aby studenti byli na přibližně stejné jazykové úrovni a věku. Obvykle probíhají tyto lekce jednou týdně 45 – 60 min. 

Skupinku po čtyřech bychom doporučili dětem od první třídy ZŠ. Tato menší stálá skupinka může např. vyhovovat dětem, které navštěvovali naši dopolední školičku Klokánek. Výuka je v prvním roce stále velmi hravá a děti v menší skupince aktivity více baví. Postupně se i tato malá skupinka rozdělí většinou na dvojice podle jazykové úrovně. 

Všechny lekce lze navštěvovat osobně u nás v jazykovce nebo on-line. Pokud je student např. dojíždějící nebo nemocný může formu výuky kombinovat podle potřeby a časových možností.

Nově také nabízíme lekce doučování z matematiky a českého jazyka pro základní i střední školu a intenzivní přípravu na maturitu.

Přihláška pro STUDENTY ZŠ A SŠ ŠKOL 

Odesláním formuláře souhlasím se storno podmínky a se zpracováním osobních údajů.