SKUPINOVÁ VÝUKA

Na lekce můžete docházet i v malé skupince lidí, kde se navzájem motivujete ke studiu. Pokud vás zajímají podobná témata, chcete rozvíjet konverzaci, nebo se zdokonalit v gramatice, je pro vás skupinka 5 – 6 osob naprosto ideální.

C

MALÉ SKUPINKY

5 – 6 studentů, 2 vyučovací hodiny jednou týdně

C

OSOBNĚ NEBO ONLINE

na lekce můžete docházet k nám do jazykovky, nebo se připojit odkudkoliv online

C

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

lekce přizpůsobíme celé skupině podle aktuální úrovně jazyka

C

6 SVĚTOVÝCH JAZYKŮ

angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, italština

Skupinové lekce pro vás budou příjemnou dvouhodinovkou, kde se zaměříme převážně na konverzaci. Výběr témat může být zcela na vás. Konverzovat můžeme o literatuře, cestování, profesních záležitostech nebo o aktuálním světovém dění.

Součástí jazyka je též gramatika. Avšak nezoufejte. Naši zkušení lektoři vám budou nápomocni a provedou vás všemi záludnostmi. Zjistíte, že si lze její pravidla osvojit hravě a zábavně. 

V hodinách používáme různé materiály a moderní technologie. Jazyk nejsou pouze věty, pády, koncovky, ale také kultura a zajímavosti. S jazykem přijímáme celou zem. Naši lektoři sledují aktuální dění a pomohou vám s výběrem zajímavých míst při vašich evtl. cestách.

Skupinky lze kombinovat osobně nebo online. V případě zdravotní indispozice nebo komplikacemi s dojížděním není problém, aby byl jeden či část studentů online a zbytek v učebně. 

Na vaše přání tu jsme pro vás i o prázdninách.

Přihláška na SKUPINOVÉ JAZYKOVÉ LEKCE

Odesláním formuláře souhlasím se storno podmínky a se zpracováním osobních údajů.